Tworzywa sztuczne to niezwykle funkcjonalny materiał, przydatny również przy tworzeniu wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych. By w ten sposób stworzone gadżety dobrze się prezentowały, a nadruk odznaczał się wysoką trwałością – należy zastosować odpowiednie techniki drukarskie. Oczekujesz jakości na najwyższym poziomie? Postaw na współpracę z Rasterprint.

Druk na pcv, druk na plexi

Rasterprint to doświadczona drukarnia, w której możesz liczyć na bardzo fachową pomoc, gdy chodzi o druk na plexi i innych materiałach wykonanych z tworzywa sztucznego. Przede wszystkim dlatego, że dysponujemy nowoczesnymi maszynami drukarskimi z najwyższej półki. Posiadamy m.in. ploter znanej marki SUN, który pozwala na druk na PCV, pleksi i innych tego typu materiałem, wraz z uszlachetnieniem wydruku przy wykorzystaniu lakieru UV.

 

W efekcie, powstają wydruki:

  • o żywych, soczystych barwach i niemal fotograficznej jakości,
  • o najwyższej trwałości – odporne na zarysowania, zadrapania oraz różnorodne warunki pogodowe czy wilgoć,
  • precyzyjnie dopasowane do materiału.

 

W Rasterprint możesz również liczyć na:

  • fachowe doradztwo przy doborze technologii nadruku,
  • uczciwą wycenę Twojego zlecenia,
  • sprawną realizację zadań drukarskich – tak, byś nie musiał długo oczekiwać, a jakość otrzymanych wydruków nie budziła zastrzeżeń.

Chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz dokładniejszych informacji? Zadzwoń lub napisz, a przedstawimy Ci pełną informację i przyjmiemy Twoje zamówienie.

Zapraszamy do współpracy!