Naklejki to jeden z najbardziej uniwersalnych materiałów reklamowych i nie tylko. Sprawdzają się zarówno w sklepach czy punktach usługowych, jak i wielu innych miejscach, stając się niedrogą i skuteczną reklamą.

Jeśli chcesz zamówić wysokiej jakości naklejki samoprzylepne – skorzystaj ze współpracy z Rasterprint. Bogate zaplecze techniczne oraz doświadczenie pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia.

 

Nowoczesne naklejki samoprzylepne w dobrej cenie

Naszym Klientom oferujemy pełną gamę naklejek samoprzylepnych – jednostronne, dwustronne, czytelne przez szybę, podłogowe i inne. Zamówisz u nas naklejki samoprzylepne o różnorodnych kształtach, także tych nietypowych, mając pewność wysokiej jakości zadruku.

Naklejki tworzymy zarówno metodą sitodruku, jak i druku cyfrowego, oferując możliwość uszlachetnienia zadruku z wykorzystaniem lakieru UV, który utwardza i wzmacnia jego trwałość.

Pracujemy w oparciu o indywidualne oczekiwania naszych Klientów – dostosowując nasze wydruki do potrzeb.

Chcesz zamówić naklejki bądź oczekujesz oferty przygotowanej specjalnie dla Ciebie? Zadzwoń lub napisz i dowiedz się, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić!